Donatii

Puteți trimite donațiile dumneavoastră sub formă de Check sau Money Order la adresa: Biserica Ortodoxă Romană Sfânta Maria Magdalena, 318 Canino Rd., Houston, Tx. 77076

Donații cu credit card, debit card, or PayPal se pot face accesând butonul de mai jos.

pixel - Donatii

Donațiile sunt categorizate după cum urmează:

• Membrie (Individual & Student).
  • Coș virtual ($5,$10,$20, altele).
  • Cercul Fondatorilor al Bisericii ( I $50 lunar, II $100 lunar, III $200 lunar).
  • Donații Generale ( Servicii Religioase, Evenimente religioase, Intreținere, Proiecte dezvoltare, Activităti sociale, Picnicuri, Festivaluri, Inchiriere etc.).
  • Donații de la corporații, fundații, fond de pensii sau programe diverse.

Programul Amazon Smile

Prin acest program, biserica noastra va primi 0.5% din suma platită de dumneavoastra pentru diferite produse cumparate de pe Amazon. Trebuie doar sa deschideți in browser smile.amazon.com accesând butonul de mai jos și sa vă inregistrați ca suporter al Saint Mary Magdalenes Romanian Orthodox Church din Houston, Tx.

Produsele pe care doriți sa le cumparați au exact aceleasi prețuri, numai că 0.5% din suma plătită va fi donată bisericii noastre.